Kontakt

AS Eesti Keskkonnateenused
Artelli 15, Tallinn 15551
Registrikood: 10277820
Tel. (+372) 640 08 00
Faks (+372) 640 08 99
info@keskkonnateenused.ee

Klienditeeninduse telefoninumber üle Eesti - 1919 (kõik kõned salvestatakse)
Tööaeg: Esmaspäevast reedeni, 9:00 - 17:00


NB! Kõikides klienditeenindustes teostatakse AINULT sularahatehinguid!
 

  • Tallinn
  • Tartu
  • Viljandi
  • Hiiumaa
  • Rapla
  • Rakvere
  • Haapsalu
  • Pärnu
  • Valga
Tallinn

Artelli 15,  15551 Tallinn
E, T, K, R            09:00 - 17:00
N                       09:00 - 19:00
(v.a. ehitusjäätmed)


Telefon

Olmejäätmed: 1919,  640 08 00

Ehitusjäätmed: 640 08 35, 640 08 36, 5334 1919 (k.a. laupäeviti 10.00-17.00)

Ehituskonteinerite teenused:
Heiti Vassila   5 012 012

  Faks:

Olmejäätmed: 656 28 25

Ehitusjäätmed: 640 08 96


Olmejäätmed:
tallinn@keskkonnateenused.ee

Ehitusjäätmed:
ehituspraht@keskkonnateenused.ee
  Ehituskonteinerite teenused:
heiti.vassila@keskkonnateenused.ee

Molok mahutite müük ja teenused:
aivar.krabi@keskkonnateenused.ee
Tartu

Tähe 108, 51013 Tartu
E-R                 9:00 - 17:00


Telefon

Olmejäätmed: 1919, 738 67 00

Ehitusjäätmed: 738 67 05
  Faks:

738 67 11

tartu@keskkonnateenused.ee

Molok mahutite müük ja teenused: aivar.krabi@keskkonnateenused.ee
   
Viljandi

Musta tee 9, 71008 Viljandi
E-R               8:00 - 17:00


Telefon

Olmejäätmed: 1919, 435 50 25

Ehitusjäätmed: 435 50 27
  Faks:

435 50 29

viljandi@keskkonnateenused.ee

Molok mahutite müük ja teenused:
aivar.krabi@keskkonnateenused.ee
   
Hiiumaa

Väike-Sadama 1, 92411 Kärdla
E-R               9:00 - 17:00


Telefon

1919,   462 28 11
  Faks:

462 28 13

hiiumaa@keskkonnateenused.ee

Molok mahutite müük ja teenused:
aivar.krabi@keskkonnateenused.ee
   
Rapla

Talve 4, Rapla
E-R                 10:00-13:00


Telefon

Klienditeenindus: 1919
 
   
rapla@keskkonnateenused.ee    
Rakvere  


Telefon

Müügiesindaja: 5 155 417

Klienditeenindus: 1919
   

rakvere@keskkonnateenused.ee    
Haapsalu

Nurme tn 2, Haapsalu
 E, K, R       8:00-12:00
T, N        14:00-18:00


Telefon

Klienditeenindus: 1919
   

laanemaa@keskkonnateenused.ee    
Pärnu  


Telefon

Müügiesindaja: 53 489 679

Klienditeenindus: 1919
   

parnu@keskkonnateenused.ee    
Valga

Transpordi 1, 68205 Valga
 E-R        9:00-18:00
lõuna 12:00-13:00


Telefon

Klienditeenindus: 1919
   

valga@keskkonnateenused.ee